Субота, 20.10.2018, 07:57
Миколаївський НВК (ЗЗСО І-ІІІст.-ЗДО)
81600, Львівська обл.,м.Миколаїв, вул.Мазепи,15,тел.:03(241)51-693, e-mail:scoolmukolaiv2@meta.ua
Головна | Обдаровані діти | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Корисні посилання
osvitportal.lviv.ua loda.gov.ua
Наше опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 43

Обдаровані діти 2016-17 н.р. (станом на 01.02.2017 р.) Викачати з сервера (100.5Kb) ]                                 

Графік проведення І етапу  олімпіад в Миколаївському НВК (2017-18 н.р.) Викачати з сервера (246.5Kb) ]

Звіт про участь в І етапі олімпіад Викачати з сервера (303.0Kb) ]

Графік проведення ІІ етапу предметних олімпіад  (2017-18 н.р.)  Викачати з сервера (16.8Kb) ]

Кількість учасників ІІ етапу предметних олімпіад  (2017-18 н.р.) Викачати з сервера (60.0Kb) ]

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу всеукраїнських олімпіад (2017-18 н.р.):

  • Біляк Анна, учениця 9-б класу - І місце з української мови та літератури
  • Івашків Яна, учениця 8-а класу - ІІІ місце з української мови та літератури
  • Васильків Єлизавета, учениця 9-а класу - ІІІ місце з української мови та літератури
  • Дутко Соломія, учениця 11 класу - ІІІ місце з української мови та літератури
  • Біляк Анна, учениця 9-б класу - І місце з англійської мови
  • Романик Євгенія, учениця 10 класу - ІІ місце з англійської мови
  • Филенко Аліна, учениця 8-а класу - ІІІ місце з англійської мови
  • Хасанова Анжеліка, учениця 9-б класу - І місце з інформатики
  • Блискун Вікторія, учениця 9-а класу - ІІІ місце з історії
  • Хасанова Анжеліка, учениця 9-б класу - ІІ місце з фізики
  • Хомка Катерина, учениця 8-а класу - ІІ місце з інформаційних технологій
  • Хасанова Анжеліка, учениця 9-б класу - ІІ місце з інформаційних технологій
  • Біляк Анна, учениця 9-б класу - ІІ місце з трудового навчання
  • Мельник Ольга, учениця 11 класу - ІІІ місце з трудового навчання
  • Ізьо Олександр,- учень 4-б класу - ІІІ місце з математики (4 кл.)
  • Кобрин Марія, учениця 7-б класу - ІІ місце з математики
  • Данилів Вероніка, учениця 6-б класу - ІІІ місце з математики
  • Біляк Анна, учениця 9-б класу - ІІІ місце з географії
  • Маційовський Олег, учень 10 класу - ІІІ місце з географії
  • Біляк Анна, учениця 9-б класу - І місце з хімії
  • Кобрин Віталій, учень 8-а класу - ІІІ місце з хімії
Вхід на сайт
Пошук
Останні новини
12.10.2018
""Конкурс патріотичної пісні" (Сурми звитяг)"
11.10.2018
""Воля і честь звитяг одна. Їх здобували воїни УПА""
08.10.2018
"Свято вчителя у Миколаївському НВК"
02.10.2018
"Лінійка-реквієм "Трагедія Бабиного Яру""
28.09.2018
"Відвідування учнями 9-х класів підприємства «Julius Koch»"
24.09.2018
"Участь учнів 6-А класу у Всеукраїнській акції «Голуб миру»"
21.09.2018
"Відвідування учнями 8-х класів Миколаївського районного суду"
19.09.2018
"Квітковий вернісаж – 2018"
03.09.2018
"Свято Першого Дзвоника"
Календар
«  Жовтень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту