П`ятниця, 14.12.2018, 18:14
Миколаївський НВК (ЗЗСО І-ІІІст.-ЗДО)
81600, Львівська обл.,м.Миколаїв, вул.Мазепи,15,тел.:03(241)51-693, e-mail:scoolmukolaiv2@meta.ua
Головна | Обдаровані діти | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Пошук
Друзі сайту
Корисні посилання
osvitportal.lviv.ua
Новини освіти
Опитування
Оцените мой сайт
Всього відповідей: 46
Статистика

Обдаровані діти 2016-17 н.р. (станом на 01.02.2017 р.) Викачати з сервера (100.5Kb) ]                                 

Графік проведення І етапу  олімпіад в Миколаївському НВК (2017-18 н.р.) Викачати з сервера (246.5Kb) ]

Звіт про участь в І етапі олімпіад Викачати з сервера (303.0Kb) ]

Графік проведення ІІ етапу предметних олімпіад  (2017-18 н.р.)  Викачати з сервера (16.8Kb) ]

Кількість учасників ІІ етапу предметних олімпіад  (2017-18 н.р.) Викачати з сервера (60.0Kb) ]

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу всеукраїнських олімпіад (2017-18 н.р.) Викачати з сервера (16.0 Kb) ]

Вітаємо переможців та призерів ІІ етапу всеукраїнських олімпіад (2018-19 н.р.) :

  • Данилів Вероніка, учениця 7-б класу - ІІІ місце з української мови
  • Озоруба Наталя, учениця 8-б класу - ІІ місце з української мови
  • Дзюрах Наталя, учениця 9-б класу - ІІІ місце з української мови
  • Біляк Анна, учениця 10 класу - ІІ місце з української мови
  • Озоруба Наталя, учениця 8-б класу - І місце з англійської мови
  • Івашків Яна, учениця 9-а класу - ІІІ місце з англійської мови
  • Кордюк Христина, учениця 10 класу - І місце з англійської мови
  • Біляк Анна, учениця 10 класу - ІІ місце з англійської мови
  • Сивак Христина, учениця 11 класу - ІІІ місце з англійської мови
  • Озоруба Наталя, учениця 8-б класу - І місце з німецької мови
  • Верещак Марта, учениця 10 класу - ІІІ місце з німецької мови
  • Сивак Христина, учениця 11 класу - ІІІ місце з німецької мови
  • Біляк Анна, учениця 10 класу - ІІІ місце з біології
  • Сивак Христина, учениця 11 класу - ІІІ місце з біології
  • Озоруба Наталя, учениця 8-б класу - ІІІ місце з біології
  • Хомка Катерина, учениця 9-а класу - ІІ місце з інформаційних технологій
  • Верещак Марта, учениця 10 класу - ІІІ місце з інформаційних технологій
  • Озоруба Наталя, учениця 8-б класу - ІІ місце з хімії
  • Івашків Яна, учениця 9-а класу - І місце з хімії
  • Біляк Анна, учениця 10 класу - ІІІ місце з хімії
  • Біляк Анна, учениця 10 класу - ІІ місце з географії
  • Івашків Яна, учениця 9-А класу - ІІ місце з географії
  • Хомка Катерина, учениця 9-а класу - ІІІ місце з математики
  • Сивак Христина, учениця 11 класу - ІІІ місце з математики
  • Біляк Анна, учениця 10 класу - ІІІ з християнської етики
  • Блискун Вікторія, учениця 10 класу - ІІ місце з історії
  • Верещак Марта, учениця 10 класу - ІІ місце з фізики
  • Білокур Ірина, учениця 11 класу - ІІІ місце з економіки
  • Хомка Катерина, учениця 9-а класу - ІІІ місце з трудового навчання
  • Михайлишин Олена, учениця 9-а класу - ІІ місце з трудового навчання
  • Білокур Ірина, учениця 11 класу - ІІ місце з трудового навчання
Вхід на сайт
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Погода
Архів новин